Фотокурс “Не проґав момент” від Аліни Рудої – для тих, хто хоче красиво знімкувати малечку за будь-яких умов

04 Alina Ruda

Время от времени я буду делиться с вами информацией об интересных на мой взгляд мероприятиях или курсах в Киеве. Пока что только в Киеве, а дальше будет видно:) Как всегда – только о том, чему и кому я доверяю, кому бы доверилась сама. Сегодня порция воскресной интересной информации для мам и пап, которые хотели бы научиться красиво и интересно фотографировать своих деток на фотоаппарат, а не ограничиваться лишь смартфоном 😉

01 Alina Ruda

Так как пост актуален только для киевлян, дальше украинский текст.

З 14 вересня в Києві починається курс від професійного фотографа Аліни Рудої. “Не проґав момент!” – це курс дитячої зйомки, що допоможе розібратися з премудростями техніки і специфікою зйомки маленьких героїв. В першу чергу орієнтований на:

 • пильних матусь та татусів, що хочуть навчитися гарно знімати власних малюків
 • фотографів-початківців, що в майбутньому планують фахово займатися дитячою фотографією
 • тих, хто планує мати дітей і хотів би їх знімкувати з перших днів життя

10 Alina Ruda

Передаю слово Аліні. До речі, усі світлини в цьому пості – її ручок діло 🙂

У вас є вдома дзеркальна камера, але ви продовжуєте знімкувати дитину на айфон? Не вистачило терпіння на вивчення мануалів та технічних налаштувань до камери, а малюк вже почав ходити? Для того, щоб створити красивий кадр, ви покладаєтеся на випадок, а не на власні уміння? Записуйтеся на мій курс. Маю п’ятирічний досвід роботи фотографом, і за цей час я відзнімкувала близько 600 дітей та підлітків віком від 3 днів до 16 років.

Я готова поділитися досвідом – розказати на пальцях про технічні умови хорошого кадру, правильний вибір техніки іі композиційно-емоційну складову.

Що потрібно для участі:

 • Бажання вчитися – бути готовим до сприйняття нової інформації, виконання домашніх завдань і закріплення отриманих навичок.
 • Фотоапарат. Бажано дзеркальний, або ж можна “мильницю” – але з опцією мануальних налаштувань.

03 Alina Ruda

Програма занять:

 1. Теоретичне заняття «Базове». Знайомство групи. Основні технічні параметри фотоапарата. Базові налаштування. Режими Av, Tv (S), M, P. Вибір камери та оптики.
 2. Теоретичне заняття «Світло і колір. Побудова кадру». Види природнього освітлення, та прийоми роботи з ним. Баланс білого. Фон і ракурс. Композиція і об’єм в кадрі. Кольорове рішення.
 3. Теоретичне заняття «Вік та емоційна складова». Робота з дітьми різного віку (від перших годин від перших годин життя до повноліття). Теорія та приклади, розмова про психологічний бік роботи. Огляд фотографів, та розмови про красиве.
 4. Практичне заняття в студії з природнім освітленням. Практика під моїм чуйним керівництвом.
 5. Теоретичне заняття “Статика та динаміка в кадрі”. Розбір результатів практичного заняття. Простір в кадрі. Динаміка та статика.
 6. Практичне заняття на пленері. Практика з моделями на локації під відкритим небом.
 7. Індивідуальна бесіда за результатами курсу. Проводиться з кожним індивідуально в зручний для вас час – говоримо про успіхи, сильні та слабкі сторони і над чим варто попрацювати у майбутньому.

02 Alina Ruda

Заняття проводитимуться щонеділі у денний час, орієнтовно з 12.00 до 15.00, але можливі зміни.

Тривалість заняття – три години.

Територіально – центр міста, деталі трохи пізніше.

Группа складатиметься з 8-10 осіб.

05 Alina Ruda

Вартість курсу – 2300 грн.

Бронювання місця за умови 50% передоплати.

Початок занять – 14 вересня.

Курс можна пройти індивідуально на спеціальних умовах.

08 Alina Ruda

09 Alina Ruda

06 Alina Ruda

12 Alina Ruda

13 Alina Ruda

14 Alina Ruda

11 Alina Ruda

Якщо маєте якісь питання, можна задати їх в коментарях або особисто в Аліни – [email protected], телефон – 097 335 29 91.

*рекламний пост

Тимчасово не надходять листи про замовлення. Якщо кошти списано, ми отримали ваше замовлення і відправимо його в цей же або наступний день, окрім вихідних. Розв'язуємо проблему і перепрошуємо за незручності🙏